O knihovně

"Važme si knih dobrých a užitečných nad zlato a drahé kamení, ježto jsou nejvěrnějšími průvodci, kteří nám nejjistější cestu ke ctnosti a moudrosti ukazují."

Václav Matěj Kramerius

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas:

• Navštivte akce, které pro Vás připravujeme.
  • Vychutnejte si klid v naší čítárně.
  • Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.
  • Naplánujte si setkání s přáteli a známými.

Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.

Samozřejmě se můžete připojit k Internetu.

Podrobněji v sekci Služby.

S výběrem, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám rádi pomůžeme!

Všechny knihy, které se v naší knihovně nacházejí, si můžete vyhledat pomocí on-line katalogu v sekci "On-line katalog". Pokud některou Vámi požadovanou knihu nenaleznete v našem katalogu, můžete se podívat do "Souborného katalogu", který buduje Masarykova veřejná knihovna Vsetín a je na stránkách www.mvk.cz - knihy, které jsou v Jablůnce a v knihovnách v okruhu její regionální působnosti mají sigla VSG510.

Základní knihovna Jablůnka, Jablůnka 503, 756 23 Jablůnka, tel. 571 452 658
Vytvořte si webové stránky zdarma!