Aktuality
 

Ve středu 17. 10. k nám do knihovny zavítali třeťáci ze základní školy na besedu o spisovateli Františku Nepilovi. Prožili jsme spolu zajímavé dopoledne a seznámili se i s prostředím a nabídkou knihovny.

Tak jako každoročně, i letošní podzim se uskuteční oblíbený zájezd do Národní divadla Moravskoslezského v Ostravě. Tentokrát navštívíme představení "Fantom muzikálu" Michaela Prostějovského se slavnými muzikálovými melodiemi. Vstupenky k zakoupení jsou k dispozici v knihovně.

V úterý 24. 10. 2018 od 16 hodin zveme rodiče s dětmi do knihovny na zábavně-výchovný program "Muzihrátky". Děti si zahrají na hudební nástroje, zatančí a určitě se i s rodiči společně pobaví.

Zveme Vás do naší knihovny na bazárek dětských knih, který probíhá až do konce října. Cena je symbolická 5,- Kč/ ks a utržená částka půjde na nové knihy a hry do naší knihovny. Tak neváhejte a udělejte si radost levnou knížkou!!

Příjemný podvečer jsme v úterý 2.října strávili v knihovně tvořením podzimních věnců na dveře. Ve fotogalerii se můžete přesvědčit o šikovnosti všech zúčastněných . Moc děkujeme paní Martině Valůškové za dodání veškerého materiálu a organizaci této vydařené akce.

Radostná zpráva pro všechny !
Rozšířili jsme pro vás výpůjční dobu v knihovně.
Kromě obvyklých výpůjčních hodin nás můžete navštívit i ve středu od 12:00 do 15:00 a v pátek dopoledne od 8:00 do 10:00 hodin.

TOPlist